O Pivnom behu

Pivný beh Bratislavou je nosnou kultúrno-spoločenskou akciou športového charakteru organizovanou Veleslavným klubom Rychlé pípy. Za jej zrodom stála myšlienka narušiť našim priateľom a známym stereotyp bežného pitia piva a posunúť ho na zaujímavejšiu úroveň. Samotný koncept "pivného behu" samozrejme nie je náš nápad, avšak systém a pravidlá PBB sú unikátne a zásadne odlišné od pravidiel podobných súťaží vo svete.

Pivný beh Bratislavou je undergroundová akcia vymyslená a realizovaná partou nadšencov pre priateľov VKRP. Tento charakter si PBB uchoval dodnes, aj keď posledné roky sa medzi závodníkmi objavujú prevažne neznámi (ale srdečne vítaní) priatelia zlatého moku. Z roka na rok si PBB získava čoraz širšie zástupy priaznivcov - účasť na ňom sa stáva neodmysliteľnou súčasťou života každého správneho pivára, ale i bežcov a zábavychtivých ľudí. Vzhľadom na 26 realizovaných ročníkov je Pivný beh Bratislavou pivnou súťažou s najdlhšou tradíciou v meste.

Pivný beh Bratislavou má svoje brány otvorené pre každého z vás, stačí sa stotožniť s Pravidlami súťaže a podmienkami účasti a včas sa prihlásiť. Veteránom nemusíme fantastickú atmosféru Pivných behov opisovať, pokiaľ ste sa zatiaľ na PBB nezúčastnili, teraz je ten pravý čas zažiť ho na vlastnej koži!

Tešíme sa na vašu účasť, ostávajúci čas odporúčame využiť intenzívnym tréningom!

Pivný beh Bratislavou 25 - 25.9.2021 o 13:00 RANDAL Club

Oznamujeme a upozorňujeme účastníkov akcie, že na tejto akcii bude prebiehať fotenie a natáčanie s cieľom propagácie podujatia. Fotky môžu byť zverejnené na internete. Pokiaľ si neželáte byť uverejnený/á na fotkách a/alebo videu, informujte o tom organizátora písomnou formou.

Na vrch stránky